JSFYZIO & Eliška, 34 let

Elišku po rodičovské dovolené bolívala záda a "kdeco" dalšího. Dnes je jejím "práškem na bolest" cvičení.
Js komiks eliška 3-2
Když jsem se ve 30 na rodičovské dovolené rozhodovala, co dál dělat s bolestí zad a všeho možného fyzioterapie pro mě byla jasna volba :) naštěstí jsem natrefila na jsfyzio. Již dva roky neznám, co je to vzít si prášek na bolest… mým “práškem na bolest” je v případě krize přidáni několika cvičících sérií …a to je zdaleka lepší a zdravější…
 
Pro mě nejlépe investované peníze do zdraví… děkuji za záchranu, za disciplinovanost, kterou jsem se díky vám naučila a za směr, kterým mě postrkujete…  teď už jsem ve fázi, kdy ani přestat nechci a ráda si dopředu domlouvám další návštěvu…
 
Eliška Š.
Js komiks eliška

Podobných příběhů máme více 

JS FYZIO & Bára

Příběh Báry, mladé volejbalistky, v JSfyzio začal v září 2022. Báře hrozila operace páteře, kterou samozřejmě podstoupit nechtěla. Bára s maminkou přišly na konzultaci k fyzioterapeutce Janě Slusarčukové, aby zkonzultovaly Bářino dosavadní cvičení a mohly zvážit případně další možnosti terapie.

Přečíst »

JS FYZIO & Klára

Před šesti lety mě začala občas bolet záda a už ani nevím kde a jak, objevila jsem kurz, zdravá záda. Tam jsem poznala Janu, která na mě mrkla zkušeným okem a poslala mě na ortopedii. Zjistili mi mírnou skoliózu, cvičila jsem a pravidelně chodila na fyzioterapii. Tak šel čas, na kurzy jsem chodila každý rok, cvičení mně pomáhalo a bavilo mě.

Přečíst »

CVANCH A CVISECCO

Máme pro vás novinku! Rádi bychom si s vámi zpříjemnili léto, lépe se poznali a strávili nějaké chvíle mimo žíněnku. Proto jsme vymysleli Cvanch a Cvisecco!

Přečíst »

Lucka a její dlouho očekávaný chlapeček

Po dvou neúspěšných těhotenství jsem se zamyslela nad tím, že mi zřejmě tělo vysílá nějaké signály a rozhodla jsem se pro něj něco udělat. Ne že bych zrovna nemohla otěhotnět, ale moje touha byla tak veliká, že se to prostě přestalo dařit.

Přečíst »
Img_7663

Kapacita naplněna

Vážení klienti,

vzhledem k velkému zájmu o naše služby jsme dosáhli maximální kapacity a do konce srpna 2024 nebudeme schopni přijímat nové klienty na individuální fyzioterapii. Děkujeme vám za vaše pochopení.

Celý článek »
Js 32 foto blog

Magnesium

Magnesium se běžně účastní více než 300 enzymatických reakcí. Magnesium ovlivňuje metabolismus, tvorbu neurotransmiterů, produkci hormonů a antioxidační aktivitu. Jeho nedostatek může způsobit problémy ve funkci enzymů, což se může projevit různými zdravotními obtížemi, jak akutními, tak chronickými.

Celý článek »