CVANCH A CVISECCO

Máme pro vás novinku! Rádi bychom si s vámi zpříjemnili léto, lépe se poznali a strávili nějaké chvíle mimo žíněnku. Proto jsme vymysleli Cvanch a Cvisecco!
567a3516

CVANCH 15.7.2023

Začátek lekce je v 8:00 a po odcvičení společných 90 minut si všichni uděláme kávu přímo u nás v našich kávovarech a společně si ji na terase na sluníčku vypijeme. Budeme rádi, když donesete na ochutnání nějaké občerstvení, třeba nějakou domácí bábovku :)

Cena Cvanche je 275 Kč/osoba.

Cvičení bude probíhat venku, takže pokud bude špatné počasí, akce se přesune na jiný termín. Děkujeme za pochopení.

Whatsapp image 2022-10-07 at 15.26.24

CVISECCO 25.8.2023

Začátek lekce je v 17:30 a po odcvičení společných 90 minut si všichni nalijeme skleničku Prosecca a společně si ji na terase při západu slunce vypijeme. Budeme rádi, když donesete na ochutnání nějaké občerstvení.

Cena Cvisecca je 300 Kč/osoba.

S sebou si vezměte hlavně dobrou náladu, moc se na vás těšíme!

Přihlašovat se můžete u svého trenéra nebo na info@js-fyzio.cz.

Img_7663

Kapacita naplněna

Vážení klienti,

vzhledem k velkému zájmu o naše služby jsme dosáhli maximální kapacity a do konce srpna 2024 nebudeme schopni přijímat nové klienty na individuální fyzioterapii. Děkujeme vám za vaše pochopení.

Celý článek »
Js 32 foto blog

Magnesium

Magnesium se běžně účastní více než 300 enzymatických reakcí. Magnesium ovlivňuje metabolismus, tvorbu neurotransmiterů, produkci hormonů a antioxidační aktivitu. Jeho nedostatek může způsobit problémy ve funkci enzymů, což se může projevit různými zdravotními obtížemi, jak akutními, tak chronickými.

Celý článek »