CVANCH A CVISECCO

Máme pro vás novinku! Rádi bychom si s vámi zpříjemnili léto, lépe se poznali a strávili nějaké chvíle mimo žíněnku. Proto jsme vymysleli Cvanch a Cvisecco!
567a3516

CVANCH 15.7.2023

Začátek lekce je v 8:00 a po odcvičení společných 90 minut si všichni uděláme kávu přímo u nás v našich kávovarech a společně si ji na terase na sluníčku vypijeme. Budeme rádi, když donesete na ochutnání nějaké občerstvení, třeba nějakou domácí bábovku :)

Cena Cvanche je 300 Kč/osoba.

Whatsapp image 2022-10-07 at 15.26.24

CVISECCO 25.8.2023

Začátek lekce je v 17:30 a po odcvičení společných 90 minut si všichni nalijeme skleničku Prosecca a společně si ji na terase při západu slunce vypijeme. Budeme rádi, když donesete na ochutnání nějaké občerstvení.

Cena Cvisecca je 300 Kč/osoba.

S sebou si vezměte hlavně dobrou náladu, moc se na vás těšíme!

Přihlašovat se můžete u svého trenéra nebo na info@js-fyzio.cz.

Js 32 foto blog

Diastáza

„Asi mám diastázu.“ Častá věta žen v našich ordinacích. Problém nebo zbytečné plašení? Diastáza je příčinou dalších obtíží nebo má svou vlastní příčinu? Pojďme si přečíst pár vět, co je vlastně ta diastáza.

Celý článek »
Js 32 foto blog (1)

JS FYZIO & Klára

Před šesti lety mě začala občas bolet záda a už ani nevím kde a jak, objevila jsem kurz, zdravá záda. Tam jsem poznala Janu, která na mě mrkla zkušeným okem a poslala mě na ortopedii. Zjistili mi mírnou skoliózu, cvičila jsem a pravidelně chodila na fyzioterapii. Tak šel čas, na kurzy jsem chodila každý rok, cvičení mně pomáhalo a bavilo mě.

Celý článek »