CVANCH A CVISECCO

Máme pro vás novinku! Rádi bychom si s vámi zpříjemnili léto, lépe se poznali a strávili nějaké chvíle mimo žíněnku. Proto jsme vymysleli Cvanch a Cvisecco!
567a3516

CVANCH 15.7.2023

Začátek lekce je v 8:00 a po odcvičení společných 90 minut si všichni uděláme kávu přímo u nás v našich kávovarech a společně si ji na terase na sluníčku vypijeme. Budeme rádi, když donesete na ochutnání nějaké občerstvení, třeba nějakou domácí bábovku :)

Cena Cvanche je 275 Kč/osoba.

Cvičení bude probíhat venku, takže pokud bude špatné počasí, akce se přesune na jiný termín. Děkujeme za pochopení.

Whatsapp image 2022-10-07 at 15.26.24

CVISECCO 25.8.2023

Začátek lekce je v 17:30 a po odcvičení společných 90 minut si všichni nalijeme skleničku Prosecca a společně si ji na terase při západu slunce vypijeme. Budeme rádi, když donesete na ochutnání nějaké občerstvení.

Cena Cvisecca je 300 Kč/osoba.

S sebou si vezměte hlavně dobrou náladu, moc se na vás těšíme!

Přihlašovat se můžete u svého trenéra nebo na info@js-fyzio.cz.

Unnamed (1)

Fitness a CrossFit pro juniory: Proč potřebují profesionální trenéry?

Fitness centra a CrossFit mohou být skvělými místy pro pohybové aktivity, které děti potřebují. Zároveň zdraví a správný pohyb našich juniorů je téma, které si zaslouží naši plnou pozornost. Jako fyzioterapeutka vím, jak snadno může nesprávná pohybová aktivita vést k bolestem a špatnému držení těla u dětí. Mnoho z těchto problémů lze předejít vhodnou a dobře vedenou fyzickou aktivitou.

Celý článek »
Foto 3x2

Hormonální rovnováha

Hormonální rovnováha je klíčová pro naše zdraví a pohodu, ovlivňuje fyzické i psychické aspekty našeho života. Hormony, působící jako chemické posly, koordinují a regulují základní tělesné funkce, jako je metabolismus, reprodukční zdraví a nálady. Udržení této rovnováhy je nezbytné pro optimální fungování těla a jeho schopnost reagovat na vnitřní i vnější změny. Porozumění faktorům, které ovlivňují hormonální rovnováhu u žen i mužů, může pomoci lépe zvládat a předcházet různým zdravotním problémům.

Celý článek »