CVANCH A CVISECCO

Máme pro vás novinku! Rádi bychom si s vámi zpříjemnili léto, lépe se poznali a strávili nějaké chvíle mimo žíněnku. Proto jsme vymysleli Cvanch a Cvisecco!
567a3516

CVANCH 15.7.2023

Začátek lekce je v 8:00 a po odcvičení společných 90 minut si všichni uděláme kávu přímo u nás v našich kávovarech a společně si ji na terase na sluníčku vypijeme. Budeme rádi, když donesete na ochutnání nějaké občerstvení, třeba nějakou domácí bábovku :)

Cena Cvanche je 275 Kč/osoba.

Cvičení bude probíhat venku, takže pokud bude špatné počasí, akce se přesune na jiný termín. Děkujeme za pochopení.

Whatsapp image 2022-10-07 at 15.26.24

CVISECCO 25.8.2023

Začátek lekce je v 17:30 a po odcvičení společných 90 minut si všichni nalijeme skleničku Prosecca a společně si ji na terase při západu slunce vypijeme. Budeme rádi, když donesete na ochutnání nějaké občerstvení.

Cena Cvisecca je 300 Kč/osoba.

S sebou si vezměte hlavně dobrou náladu, moc se na vás těšíme!

Přihlašovat se můžete u svého trenéra nebo na info@js-fyzio.cz.

Js 32 foto blog

Bez bolesti k dospělosti

Fyzioterapeutka Jana Slusarčuková s týmem JSfyzio není na stránkách Quartieru žádným nováčkem, přesto se její pracovní život novinkami jen hemží. V tandemu s pedagožkou Šárkou Chvojkovou v létě rozjela dlouho připravovaný projekt s názvem UdržSe . Ten se zaměřuje na děti, jeho cílem je naučit pedagogy a rodiče umění zdravého dětského pohybu. Jejich mise je jasná: omezit do budoucna ambulance plné dětí s vadným držením těla nebo asymetriemi. Provést je zkrátka bez bolesti až k dospělosti. „Protože nejlepší léčba je prevence,“ říkají.

Celý článek »