Nová posila: KAMILA ANDĚLOVÁ

Představujeme vám naši novou posilu KAMILU ANDĚLOVOU: je to naše nová fyzioterapeutka a posila skupinových cvičení!
Js 32 foto blog kamča

Již na základní škole při studiu biologie člověka mě začalo velice zajímat lidské tělo…a fascinuje mě dodnes. Ani pohyb mi nebyl neznámý. Cvičila jsem aerobic (i nějaké závody byly) a tančila jsem…a tancuji ráda dodnes. I přes některé odmítající postoje lékařů (kvůli mé diagnóze idiopatická skolióza) a možná i právě proto, jsem se rozhodla pro obor Fyzioterapie, který jsem studovala na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci a zdárně jej v roce 2012 dokončila. Během studia jsem získala spoustu zkušeností nejen z lůžkové, ale i ambulantní péče, ať už v rámci praxe či soukromě zařízených brigád. Již na studiích mě fascinovalo zejména fungování mozku a jeho propojení se svaly. Postupně jsem stále více zjišťovala, že pro optimální fungování člověka je důležité nejen správné nastavení těla a jeho pohybu, ale významně se na tom podílí také psychika a celkové nastavení mysli.

Poté jsem pracovala 1 rok v nemocnici v Přerově na oddělení dlouhodobé intenzivní péče, což byla pro mě velmi cenná zkušenost. Následně mě život zavedl do Hradce Králové, kde jsem začala pracovat na rehabilitační klinice ve fakultní nemocnici. Od roku 2016 jsem měla od fyzioterapie pauzu, protože jsem se stala mámou. Nejdříve skvělého syna, a po 3 letech i úžasné dcery. Právě v roce 2016 jsem se také seznámila s Janou a Maruškou, začala jsem k nim chodit na skupinové lekce jako těhotná. Po prvním porodu jsem potřebovala dát své tělo trochu do pořádku, proto jsem neváhala, a i přes horší časové možnosti jsem začala docházet na skupinové lekce k Honzovi.
Img_0482

Ani v průběhu rodičovské dovolené jsem ale co se týče práce zcela nezahálela. Když už to bylo možné, byla jsem buď na částečný úvazek na rehabilitační klinice, nebo v soukromé ambulanci, kde jsem nejprve vedla skupinové lekce pro těhotné a ženy nejen po porodu, poté jsem tam také pracovala s klienty v lanech (Redcord systému). Loni jsem vedla také dvě skupinové lekce pro ženy v rámci spolku v místě mého bydliště v Opatovicích nad Labem. Nyní už jsem zpět v pracovním procesu na rehabilitační klinice ve fakultní nemocnici a uvidím, kam mě dál život nasměruje. Těším se na vás!

Kamila

Img_7663

Kapacita naplněna

Vážení klienti,

vzhledem k velkému zájmu o naše služby jsme dosáhli maximální kapacity a do konce srpna 2024 nebudeme schopni přijímat nové klienty na individuální fyzioterapii. Děkujeme vám za vaše pochopení.

Celý článek »
Js 32 foto blog

Magnesium

Magnesium se běžně účastní více než 300 enzymatických reakcí. Magnesium ovlivňuje metabolismus, tvorbu neurotransmiterů, produkci hormonů a antioxidační aktivitu. Jeho nedostatek může způsobit problémy ve funkci enzymů, což se může projevit různými zdravotními obtížemi, jak akutními, tak chronickými.

Celý článek »