Zpráva od Ivy:

Dobrý večer, Jani.
Hlášení, které se nevejde do SMS, podávám mailem 😉. Resp. ťukání do telefonu mě neba. A taky si myslím, že víc písmenek, než napsat je mi o.k., nebo je mi k.o., je pro Vás jako zpětná vazba lepší, ne 🙂?
Po fyzio jsem se ubrala dřív do postele, dobře se mi nespalo… Ráno velká bolest víc levého ramene a lopatky, než pravého. Po příjezdu do práce hlava v jednom kolotoči, skoro až hučení v mozku, to se mi ještě nestalo. Prolívala jsem se celý den vodou a čajem. Během dne bolesti v podstatě obou ramen postupně mizely, ale nevymizely úplně. Únava je velká.
S Maruškou jsme našli termín na lymfatickou masáž 22.11.22.
Pečlivě jsem si pročetla web JSFYZIO, blog, článek v časopise a WAU🤔. Tak nějak mi ale po pročtení všeho přistál pocit, že pro sebe nedělám dost 😔. A že to mé sedavé zaměstnání se snad ani nedá „vykompenzovat“ 😟. Chjo. Jediné, co ještě můžu udělat je, že od nového roku si zaplatím 10 individuálních lekcí cvíča. Na pravidelné cvičení „nemám sílu“ chodit. Jsem celý život v nějakém předepsaném režimu, a to mě nebaví. Jsem svázaná. Začínám třetí rok změn v nastavení svého fungování, jehož cílem je rovnováha (vím, že je to každodenní práce a je to doživotní proces). Nechci být honící pes času, potřebuji volnost a svobodu, ke které se chci čím dál víc přibližovat.
Facebook si s největší pravděpodobností nezřídím. Jsem opravdu velký odpůrce registrací osobních údajů a dobře vím, proč se tak chráním. Před 20 lety, když tady v ČR začala akce získávání osobních dat všemožnými způsoby, jsem byla podrobně seznámena s tím, jak to funguje. Takže se ptám, zda by videjka ke cvičení byla možná dát na web JSFYZIO? Pochopím, když mi řeknete, že ne, protože je to Vaše know-how. Můj Aleš i Michael Facebook mají, takže se přes ně na profil JSFYZIO mrknu. V tuto chvíli nevím, zda by šla videa stáhnout a poslat jinou formou na mě 😊, abych pořád necvičila to samé. A taky si budu muset pořídit správné hole na chůzi…..
Jinak veliké díky za to, že k Vám chodím a jsem ve Vaší péči – ve všech směrech 🧡.
Iva
Moc děkujeme, že s námi sdílíte svůj život!