JSFYZIO & IVA

Zpětná vazba od Ivy, která k nám chodí na fyzioterapii a hodlá na sobě pracovat.
Js-komiks-iva2

Dobrý večer, Jani.
Hlášení, které se nevejde do SMS, podávám mailem 😉. Resp. ťukání do telefonu mě neba. A taky si myslím, že víc písmenek, než napsat je mi o.k., nebo je mi k.o., je pro Vás jako zpětná vazba lepší, ne 🙂?

Po fyzio jsem se ubrala dřív do postele, dobře se mi nespalo… Ráno velká bolest víc levého ramene a lopatky, než pravého. Po příjezdu do práce hlava v jednom kolotoči, skoro až hučení v mozku, to se mi ještě nestalo. Prolívala jsem se celý den vodou a čajem.

Během dne bolesti v podstatě obou ramen postupně mizely, ale nevymizely úplně. Únava je velká.

S Maruškou jsme našli termín na lymfatickou masáž 22.11.22.

Pečlivě jsem si pročetla web JSFYZIO, blog, článek v časopise a WAU🤔. Tak nějak mi ale po pročtení všeho přistál pocit, že pro sebe nedělám dost 😔. A že to mé sedavé zaměstnání se snad ani nedá „vykompenzovat“ 😟. Chjo.

Jediné, co ještě můžu udělat je, že od nového roku si zaplatím 10 individuálních lekcí cvíča. Na pravidelné cvičení „nemám sílu“ chodit Jsem celý život v nějakém předepsaném režimu, a to mě nebaví. A taky si budu muset pořídit správné hole na chůzi…

Jinak veliké díky za to, že k Vám chodím a jsem ve Vaší péči – ve všech směrech 🧡.

Iva

JSFYZIO & IVA

Moc děkujeme, že s námi sdílíte svůj život!

Unnamed (1)

Fitness a CrossFit pro juniory: Proč potřebují profesionální trenéry?

Fitness centra a CrossFit mohou být skvělými místy pro pohybové aktivity, které děti potřebují. Zároveň zdraví a správný pohyb našich juniorů je téma, které si zaslouží naši plnou pozornost. Jako fyzioterapeutka vím, jak snadno může nesprávná pohybová aktivita vést k bolestem a špatnému držení těla u dětí. Mnoho z těchto problémů lze předejít vhodnou a dobře vedenou fyzickou aktivitou.

Celý článek »
Foto 3x2

Hormonální rovnováha

Hormonální rovnováha je klíčová pro naše zdraví a pohodu, ovlivňuje fyzické i psychické aspekty našeho života. Hormony, působící jako chemické posly, koordinují a regulují základní tělesné funkce, jako je metabolismus, reprodukční zdraví a nálady. Udržení této rovnováhy je nezbytné pro optimální fungování těla a jeho schopnost reagovat na vnitřní i vnější změny. Porozumění faktorům, které ovlivňují hormonální rovnováhu u žen i mužů, může pomoci lépe zvládat a předcházet různým zdravotním problémům.

Celý článek »