JSFYZIO & IVA

Zpětná vazba od Ivy, která k nám chodí na fyzioterapii a hodlá na sobě pracovat.
Js-komiks-iva2

Dobrý večer, Jani.
Hlášení, které se nevejde do SMS, podávám mailem 😉. Resp. ťukání do telefonu mě neba. A taky si myslím, že víc písmenek, než napsat je mi o.k., nebo je mi k.o., je pro Vás jako zpětná vazba lepší, ne 🙂?

Po fyzio jsem se ubrala dřív do postele, dobře se mi nespalo… Ráno velká bolest víc levého ramene a lopatky, než pravého. Po příjezdu do práce hlava v jednom kolotoči, skoro až hučení v mozku, to se mi ještě nestalo. Prolívala jsem se celý den vodou a čajem.

Během dne bolesti v podstatě obou ramen postupně mizely, ale nevymizely úplně. Únava je velká.

S Maruškou jsme našli termín na lymfatickou masáž 22.11.22.

Pečlivě jsem si pročetla web JSFYZIO, blog, článek v časopise a WAU🤔. Tak nějak mi ale po pročtení všeho přistál pocit, že pro sebe nedělám dost 😔. A že to mé sedavé zaměstnání se snad ani nedá „vykompenzovat“ 😟. Chjo.

Jediné, co ještě můžu udělat je, že od nového roku si zaplatím 10 individuálních lekcí cvíča. Na pravidelné cvičení „nemám sílu“ chodit Jsem celý život v nějakém předepsaném režimu, a to mě nebaví. A taky si budu muset pořídit správné hole na chůzi…

Jinak veliké díky za to, že k Vám chodím a jsem ve Vaší péči – ve všech směrech 🧡.

Iva

JSFYZIO & IVA

Moc děkujeme, že s námi sdílíte svůj život!

Qm0323

Zdravé ptáče dál doskáče

Potká se fyzioterapeutka, ortoped a učitelka z mateřské školky. Ne, tohle není začátek žádného vtipu, ale nového projektu Jany Slusarčukové a její královéhradecké fyzioterapie JSfyzio. Po letech odborné práce s dětmi i dospělými rozjíždí unikátní program.

Celý článek »
79da1a8c-aea5-4965-8eea-9524997111f5

Rozhovor s lékařkou Evou Dvořákovou o propojení gynekologie a fyzioterapie

V rámci naší dlouhodobé spolupráce s paní doktorkou MUDr. Evou Dvořákovou Ph.D. ,vedoucí lékařkou Centra asistované reprodukce v Pardubicích, jsme se setkaly ( Bc. Petra Žilková a Mgr. Jana Slusarčuková ) v jsfyzio, abychom ji mohly položit pár dotazů týkající se propojení gynekologie a fyzioterapie. Bylo to velmi milé a užitečné setkání. Děkujeme!

Celý článek »
51f7f80d-3ac5-4682-8d6a-a814728d8486b

JSFYZIO najdeš i v lese aneb Aktivní den s Nordic Walking

Naše akce je vhodná pro vás, kteří s NW začínáte a chcete se naučit správné technice a zjistit potřebné informace, nebo si jen pohráváte s myšlenkou o zdravé chůzi, ale také pro ty, kteří dbají o své zdraví a kondici, věnují se NW a chtějí zdokonalit svoji techniku… Zkrátka pro každého v jakémkoliv věku, kondici a stavu.

Celý článek »