Konec roku 2023

A je to tady! Konec roku 2023 klepe na dveře a s ním i slib nových začátků v roce 2024. Vzpomínám na září 2022, kdy jsem psala o přeměně JS fyziopoint a JS fyziofit do JSfyzio. Jsem pyšná na náš tým a vděčná za všechny kolegy v týmu JSfyzio stejně v roce 2023 jako minulý rok.
Img_9153b

Náš tým zažil během roku několik změn a rozšíření. Kamila pomohla vést skupinové lekce za Kristýnu, která se zranila. Naštěstí se Kristýna v září vrátila v plné síle, a tak vedou kurzy obě. Přidala se k nám také Šárka, nadšená pedagožka a sportovkyně, která vede workshopy pro pedagogy. Ve znamení Udrž Se jsou tu od října i dvě akční úči Dáda a Eliška. Maruška se pustila do cvičení pánevního dna, lymfatických masáží a tejpování, zatímco Honza začal studovat na Performance Univerzitě. Petra a já jsme měly možnost učit se o svalových řetězcích a mobilizací kloubů od skvělého fyzioterapeuta Petra Bitnara a jeho týmu. Já jsem ke svým znalostem ještě v závěru roku přidala znalosti  vertebroviscerální terapie. Petra téměř dokončila kurz metody Ludmily Mojžíšové a těší se na další rodičovskou etapu.  Přidala se k nám ještě Šárka, trenérka, která už vyhlíží únor 2024 a její lekce pro děti a sportovce. Laura nakonec vždy zvládla to co jsme si na sociálních sítích vymysleli a zakončila super adventním kalendářem. Kája celý rok počítal s Markétou tabulky a ladili, aby vše vyšlo a konec byl v plusu (brzdili mě oba v některých investicích velmi svědomitě…).

Rok 2023 pro mě byl definován projektem UdržSe. Byla to výzva ve všech směrech – organizace, komunikace i investice. Ale s podporou mé rodiny a našeho týmu jsem zvládla vše co jsem si předsevzala. Byli jsme zmíněni v magazínech Quartier a Educa, a objevili jsme se i v Mladé frontě.

Někteří z vás strávili s námi aktivní den s nordic walkingem a jiní úžasný víkend v Krkonoších. Na workshopech UdržSe jsme se setkali s akčními rodiči nebo pedagogy. A samozřejmě jsme vděční všem, kteří k nám pravidelně chodíte cvičit a věnujete se svému zdraví i relaxaci.

Byl to opět akční rok! Přejeme vám, ať jste zdraví, plní energie a s optimismem a lehkostí vstupujete do nového roku 2024.

Jana, Petra, Maruška, Honza, Markéta, Laura, Kristýna, Kamila, Karel, Šárka 

a Šárka, Dáda, Eliška za UdržSe

4479be6c-5c73-48b0-9d66-8e9fff8ffe19b
Dsc_2955
Img_8181
Img_0788
Výstřižek
Img_7527
Img_7663

Kapacita naplněna

Vážení klienti,

vzhledem k velkému zájmu o naše služby jsme dosáhli maximální kapacity a do konce srpna 2024 nebudeme schopni přijímat nové klienty na individuální fyzioterapii. Děkujeme vám za vaše pochopení.

Celý článek »
Js 32 foto blog

Magnesium

Magnesium se běžně účastní více než 300 enzymatických reakcí. Magnesium ovlivňuje metabolismus, tvorbu neurotransmiterů, produkci hormonů a antioxidační aktivitu. Jeho nedostatek může způsobit problémy ve funkci enzymů, což se může projevit různými zdravotními obtížemi, jak akutními, tak chronickými.

Celý článek »