Fyziosprint: když chcete začít se sebou něco dělat a nevíte jak

Možná se občas cítíte „trochu divně“, něco vás trochu pobolívá, ale nevíte přesně co. Možná i přesně víte, co vás trápí, ale nevíte čím a jak začít. Pak je Fyziosprint přesně pro vás.

Js-fyzio-fyzioterapeutky-fyziotreneri

333 minut s vámi a pro vás ve 4 setkáních

Fyziosprint jsou 4 setkání vás a našich fyzioterapeutů a pohybových specialistů pomůže vám zlepšit fyzický stav a možná vám nastartuje i další pozitivní změny v životě :-) Většinu času společně pracujeme s vaším tělem.

Na prvním setkání zjistíme, co vás právě teď nejvíc „pálí“. Odborně řečeno: uděláme řádnou diagnózu a anamnézu metodou MFK. A poté rovnou přejdeme k první terapii. Jaké konkrétně? To je pokaždé jiné. Pravděpodobně také dostanete malý domácí úkol – jednoduchý cvik, hluboké dýchání nebo třeba zvedat věci ze země v dřepu místo ohnutí se.

Druhé a třetí setkání zahájíme kontrolou aktuálního stavu, jak se u vás co změnilo a absolvujete další terapii. Nebo individuální cvičení s pohybovým specialistou. Nebo třeba lymfatickou masáž. Prostě to, co vám v daný okamžik prospěje nejvíc. Pomůžeme vám také se správným provedením cviků na doma. Ano, ty jsou součástí též.

Čtvrté setkání proběhne opět s fyzioterapeutkou, zkontrolujeme aktuální stav, absolvujete terapii a doporučíme vám, co a jak dělat dál. 

Čtvrté setkání je formálně poslední. Ta ho ale záměrně nenazýváme. Zkušenost nám praví, že se pak budeme potkávat ještě dále, na skupinovém nebo individuálním cvičení. 

Cena Fyziosprint balíčku je 4.600 Kč.

Fyziosprint-poukaz-01

Jak Fyziosprint prožila Michaela Mikysková, novinářka z Quartier magazínu?

„Na začátku vám ve Fyziopointu možná rozbijí romantickou představu o vlastním těle, zároveň vám ale uleví a ukážou cestu. To, jestli se na i vydáte, jak o ní budete přemýšlet a co všechno vám nakonec přinese, je jen a jen na vás. Píšu, že to byl „sprint“, a vím proč. Ve skutečnosti je totiž cesta ke změně spíš maraton, běh na dlouhou trať, kdy musíte prostě vydržet, občas dokonce bojovat s vlastní hlavou, ale rozhodně stojí za to.

Šla bych do toho znovu? Ano. Doporučuji Janu a její tým, kudy chodím? Ano. Pokud totiž hledáte impulz udělat ve svém životě změnu, tohle je to pravé.“

Přečtěte si celý článek>>

Děkujeme za milá slova

Hlásím, že se 100% uzdravila. Chůzí na dovolené se vše dalo dokupy. Nachodili jsme za 5 dní spoustu kroků a každý den byl lepší. Nemám zrnko bolesti. Tejpy uz do porodu nebudou potřeba. Ješte jednou děkuji za vše! Mějte se moc pěkne!
Pavlína
, 21 let
Skvělé cvičení s individuálním přístupem, kde mě opraví a vím, že cvičím správně, což jsem jinde nezažila.
Petra K.
, 41 let
Zdravím Vás Jani, hlásím, že tělo funguje a pravá strana zadnice se uvolnila a již nebolí. Cítím se fajn.
David
, 60 let
Moje záda byla po těhotenství s dvojčaty hodně bolavá. Po několika návštěvách Jany se mi však velmi ulevilo. Upravily jsme držení těla, zvolily vhodné cviky a vše opět funguje tak, jak má. Ověřila jsem si, že není cvičení jako cvičení. Bohužel ani trenér v posilovně mnohdy neví, co je pro vaše tělo správné.
Pavla
, 37 let
K Janě jsem přišla před rokem a půl s vyhřezlou ploténkou v bederní páteři. Nejen že se ploténka po pravidelné fyzioterapii, skupinovém cvičení a poctivém cvičení doma srovnala tak, že o ní vůbec nevím, ale navíc se mi tělo vyladilo natolik, že se mi po několika letech snažení podařilo otěhotnět. JS Fyzio můžu určitě jenom doporučit 🙂
Dana
, 32 let
Věnovat se vám budeme
společně a koordinovaně

Máme jediný záměr. Dostat vás zpátky do dobré kondice.
Spojujeme fyzioterapii, pohybové specialisty a vaše odhodlání.

Chcete Fyziosprint darovat nebo absolvovat? Napište nám

JS Fyziotrenéři - Maruška, Honza, Kristýna