Cvičení na pánevní dno

Cvičení speciálně pro ženy, zahrnující prvky z metody Ludmily Mojžíšové.

Cvičení je vhodné pro ženy, které trápí ochablé svaly pánevního dna, inkontinence, bolest v oblasti pánve, bolest zad či diastáza. 

Pro ženy v období menopauzy, které odmítají operaci, ale i pro ženy, které jsou po operaci a chtějí se stále udržovat.

I pro ženy po porodu. Když se chcete vrátit do původní kondice, ale nechcete si uškodit nevhodně zvolenými cviky.

Svaly pánevního dna jsou součástí hlubokého stabilizačního systému a podílí se na správném držení těla. Proto se na skupinových lekcí dočkáte cvičení zaměřené nejen na relaxaci a posílení svalů pánevního dna, ale i celkové posílení středu těla a protažení.

Naše lekce nejsou vhodné pro muže a těhotné ženy. Těm nabízíme kurzy zdravá napřímená záda nebo individuální cvičení či terapii.

Cviceni-panevni-dno-js-petra
Blíží se nám léto a pololetní kurzy budou brzy končit. Nemusíte se ale bát, že o své oblíbené cvičení přes prázdniny přijdete. Vypsali jsme nové termíny, na které se budete moci přihlásit u své trenérky přímo v JSFYZIO. Pokud jste nový klient a chcete začít cvičit již v létě, přihlaste se prosím přes formulář níže.

Letní provoz platí od 10.7.2023 do 8.9.2023. Na vámi vybrané dny se prosím zapište nejpozději do 25.6.2023. Před začátkem letních kurzů musí být zvolené kurzy uhrazeny. Cena jedné lekce je 185 Kč

Cvičení je vhodné pro ženy bez rozdílu věku

ŽENY

Cvičení s fyzioterapeutkou, která se specializuje na problematiku gynekologické fyzioterapie. Terapeutka dbá na výběr správných cviků a jejich správného provedení.

Cvičíme v příjemném prostředí, v malé skupince podobně naladěných lidí. Cvičíme převážně s vlastním tělem a lehkými pomůckami.

Připravujeme
Aktuální termíny
Věková skupinaDenČasStav
ženyúterý16:00 – 17:00obsazeno

Cena pololetního kurzu
3 350 Kč

Rychlá přihláška

JS Fyziotrenéři - Maruška, Honza, Kristýna