RESTART – REFRESH – REBRAND – RENAME

Js-fyzio_logo_final-1024x683

 

1.září 2022 jsme odstartovali novou kapitolu našeho týmového života, jak už možná víte z Facebooku.

petra Jana Maruška Honza js fyzio tým

Vnímám, že je za námi obrovský kus práce a jsem neskutečně vděčná za své kolegy, naše přátelství, a pyšná na skvěle fungující spolupráci.  Po 5 letech existence JS-Fyziopoint & JS-Fyziofit přišel správný čas na změnu.

Před X lety jsem začínala sama, v ordinaci, kde se během dne střídali klienti. Všichni byli moc fajn, práce mě bavila, naplňovala, ale bylo mi tam smutno.  Díky přestěhování do stávajících prostor před 5 lety se to konečně změnilo. Vznikl JS-Fyziopoint & JS-Fyziofit. Bylo to skvělé rozhodnutí – na scéně se objevili Maruška, Honza, Honza, Maruška… a začalo být rušno… pečovali jsme o klienty na individuální fyzioterapii, „skupinovkách“ zdravých zad, klienty na individuálním fyziotréninku, zažívali společné debaty, tvoření, plánování, prostě týmovou práci. Něco, co mě opravdu baví. 

Tak proč zase změna? Protože je to vývoj, vyšší úroveň péče o klienty, příležitost k učení pro všechny. Dozrál čas k tomu, aby to bylo ještě více o nás a abychom zdokonalili ještě více to, v čem jsme skvělí. Abychom pro klienty ještě více vytěžili z toho, že jsme v týmu jeden za všechny a všichni za jednoho. 

Péťa, nejnovější mušketýr jsfyzio, je s námi tak trochu nablízko vlastně celých 5 let, ale dnes už úzce doplňuje náš tým o další ruce fyzioterapeuta, a navíc její specializace – urogynekologie, je skvělým rozšířením portfolia jsfyzio.  

 

PROČ 4 x RE?

Restart – posune nás dál

Refresh – nové vize, plány, nezůstáváme na místě

Rebrand – vlastně brand, je čas nastavit ho s plnou parádou – představujeme nové logo – jeho podoba lépe odráží, čím teď jsme

Rename – vytahujeme podstatu z toho, co se postupně zažilo v komunikaci během 5 let našeho působení 

 

4 x MY – komunikační kombo, plné vření a ohromné synergie 

RESTART – REFRESH – REBRAND – RENAMEJana – fyzioterapeutka

 

RESTART – REFRESH – REBRAND – RENAMEMaruška – fyziotrenérka

 

RESTART – REFRESH – REBRAND – RENAMEPetra – fyzioterapeutka

 

RESTART – REFRESH – REBRAND – RENAMEHonza – fyziotrenér

 

4 x barevný POINT – bod, centrum a podstata, všichni ho máme rádi a víme, že k nám patří

RESTART – REFRESH – REBRAND – RENAME

• Růžová • – zůstává – fyzioterapie

• Tyrkysově modrá • – zůstává – cvičení, jak individuální, tak skupinové

• Fialová • – nová, doplňková k růžové fyzioterapii – urogynekologie

• Oranžová • – nová, doplňuje tyrkysové cvičení – vzdělávání (pilotní projekt je v poslední přípravné fázi)

Tímto propojeným komplexem podpory dokážeme provést naše klienty od „od AU k WAU“. Takto o naší práci přemýšlíme, tento přístup nás definuje.

 

S nadšením rozvíjíme nové vize a nápady, na nichž s námi spolupracuje pár nových šikovných rukou, bez kterých to už asi nepůjde:

Kristýna – je skvělá trenérka a spolupracuje s námi již 2 roky

Petra K. – vede lekce jógy a rozhodně si nenechte ujít její workshopy

Markéta – dobrá duše na organizaci a pořádek mezi papíry

Karel – pomáhá s technickým zajištěním a komunikací s marketinkovým mágem Theodorem a dalšími odborníky z jiných světů

Katka – umí přetvořit každý náš článek na čtivý, svěží a zábavný formát

Laura – rychlá, kreativní a šířící pozitivní náladu

Jana HM – precizní, vizionářka vyžadující maximální výkon, výborná organizátorka a členka týmu vzdělávacích vizí

Šárka – nadšená sportovkyně a pedagožka, členka týmu vzdělávacích vizí 

 

Žasnu nad tím, jak jsme se rozrostli.  Myslím, že dalších pár let se máme na co těšit…

Za tým JS-Fyzio

Jana

Foto 3x2

Růst svalů

Svalová hypertrofie, neboli růst svalů, je proces, při kterém se svalová vlákna zvětšují a zesilují. Tento proces je zásadní pro sportovce, kulturisty a každého, kdo usiluje o zlepšení své fyzické kondice a síly.

Celý článek »
B8c8827e-f082-43a2-9abe-89dc16710790

Skolióza u dětí: Průvodce pro rodiče

Všimli jste si, že se vaše dítě krčí a hrbí více než obvykle? Možná se vám zdá, že má jedno rameno výš než druhé. Nebo si stěžuje na bolest zad? Né vždy se musí jednat o skoliźu páteře, ale je dobré být o krok napřed. Vědět, na koho se můžu obrátit a kde najít ty správné odpovědi. Pojďte si udělat přehled, čeká na vás odborný čánek o skolióze, kterému budete rozumět. V tomto článku si povíme.

Celý článek »
Js 32 foto blog

7 tipů pro zdravá záda vašeho školáka: Jak vybrat ideální školní batoh?

Máte doma malého školáka a řešíte, jak vybrat správný batoh do školy? Není to jen otázka stylu, ale také zdraví. Správný batoh může významně ovlivnit vývoj dětské páteře a celkový tělesný růst. Z fyzioterapeutického hlediska je důležité dbát nejen na samotný batoh, ale také na způsob, jakým jej dítě nosí, a co v něm nosí. Co všechno byste měli při výběru školní aktovky zvážit?

Celý článek »